Kursy wakacyjne – hiszpański

mm
Free
View cart
Kursy wakacyjne – hiszpański

esKursy wakacyjne, organizowane w okresie lipca i sierpnia, to kursy intensywne. Każdy obejmuje 20 godzin lekcyjnych i trwa 2 tygodnie. Wśród nich oferujemy kursy konwersacyjne lub takie, których celem jest odświeżenie wiadomości po dłuższym braku kontaktu z danym językiem, tak aby w październiku móc rozpocząć kurs na pożądanym poziomie zaawansowania.Dobór grupy na kursie wakacyjnym uzależniony jest od poziomu zaawansowania.

 

Kursy ogólnojęzykowe pozwalają naszym słuchaczom przebyć drogę od zupełnego braku podstaw językowych do najwyższych poziomów zaawansowania. Kursy na poszczególnych poziomach zaplanowane są w taki sposób, że każdy kolejny rok nauki stanowi logiczną kontynuację poprzedniego.

Poziomy te określone zostały przez Radę Europy według następującej klasyfikacji:

  • A1 – poziom podstawowy
  • A2 – poziom niższy średnio zaawansowany
  • B1 – poziom średnio zaawansowany
  • B2 – poziom wyższy średnio zaawansowany
  • C1 – poziom zaawansowany
  • C2 – poziom biegłości językowej na poziomie native speakera

freu

Naszą ambicją jest połączenie skuteczności w doskonaleniu kompetencji językowych naszych słuchaczy z przyjemnością, jaką daje uczęszczanie na kurs prowadzony w sposób profesjonalny, nowoczesny i w przyjaznej, pozbawionej stresu atmosferze.

Wakacyjny kurs (zajęcia codziennie od poniedziałku do piątku przez 2 tygodnie w okresie lipiec-sierpień) obejmuje 20 jednostek lekcyjnych, po 45 minut każda. Zajęcia odbywają się 5 razy w tygodniu, a każde spotkane to 2 jednostki, czyli w sumie 90 minut.CENNIK

 

Rodzaj kursu Ilość godzin Cena
wpłata jednorazowa
wakacyjne 20×45 minut 499 zł

METODA KOMUNIKACYJNA (TRADYCYJNA)Metoda komunikacyjna oznacza, że w czasie kursów największy nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności mówienia, ucząc języka w stu procentach użytecznego w kontaktach z cudzoziemcami. Nie oznacza to jednak, że pozostałe sprawności językowe, czyli czytanie, pisanie i słuchanie, są zaniedbywane. Stanowią one integralną część kursu, jako że i one mają charakter komunikacyjny. Na zajęciach wyjaśniane są także aspekty gramatyczne języka, ponieważ ich znajomość stanowi podstawę, na której budujemy umiejętność mówienia. Poprawność gramatyczna nie jest jednak najważniejsza. Konwersacje ćwiczone są od najwcześniejszych etapów nauki poprzez starannie opracowane ćwiczenia, takie jak: symulacje, odgrywanie ról, dyskusje oraz gry i zabawy językowe. Dzięki spontanicznej, pozbawionej stresu komunikacji, słuchacze przełamują barierę w posługiwaniu się językiem obcym.

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzone są w oparciu o najlepsze dostępne na rynku podręczniki uznanych wydawnictw. Podręczniki te stworzone zostały przez ekspertów w sposób, który najefektywniej łączy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych z najnowszymi trendami w dziedzinie metodyki.

Detale kursu

  • Czas 50 hours
  • Poziom Wszystkie poziomy
  • Język Angielski