Kursy egzaminacyjne – angielski

mm
Free
View cart
Kursy egzaminacyjne – angielski

angW SML prowadzimy kursy egzaminacyjne, przygotowujące do międzynarodowych egzaminów, takich jak FCE, CAE, TOEIC, TOEFL Junior, TOEFL Primary, a także do matury i egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego.

Kursy dla nauczycieli przedszkola również powinny być zakończone egzaminem potwierdzającym poziom B2 (może to być egzamin FCE), gdyż zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej zajęcia językowe w placówkach wychowania przedszkolnego mogą prowadzić nauczyciele wychowania przedszkolnego legitymującym się udokumentowaną znajomością języka obcego co najmniej na poziomie B2.

 

Przygotowanie do egzaminów CAMBRIDGE ENGLISH (FCE, CAE).

Oto dwa poziomy egzaminów Cambridge English, do których możesz przygotować się w SML.

First Certificate in English (FCE) jest pierwszym poziomem, który jest wartościowy dla pracodawców i wyższych uczelni i potwierdza bardzo dobrą znajomość języka (B2).

Certificate in Advanced English (CAE) jest optymalnym celem dla uczących się języka angielskiego (C1) – daje ważny dokument honorowany na całym świecie zarówno do celów akademickich jak i zawodowych.

Przygotowanie do egzaminu TOEIC

Największą popularnością na świecie cieszy się egzamin TOEIC® – Test of English for International Communication. Egzamin TOEIC® jest światowym standardem pomiaru znajomości języka angielskiego w środowisku pracy (tzw. „office survival English”).

toeic

Od ponad 30 lat testy TOEIC® wyznaczają standardy oceny kompetencji językowych w środowisku pracy. Obecnie wyniki TOEIC® są uznawane przez ponad 14 000 firm, agencji rządowych oraz programów nauczania języka angielskiego w ponad 150 krajach na całym świecie.

Testy TOEIC®:

 • Pomagają firmom stworzyć efektywniejsze miejsce pracy
 • Dają osobom poszukującym pracy oraz zatrudnionym przewagę nad innymi kandydatami
 • Pozwalają uczelniom lepiej przygotować studentów do wejścia na międzynarodowy rynek pracy

Firmy oraz osoby poszukujące pracy na całym świecie zaufały punktacji TOEIC® i osiągnęły przewagę nad konkurencją. Rocznie do egzaminu przystępuje ponad 7 milionów kandydatów, co czyni TOEIC® najczęściej zdawanym egzaminem językowym na świecie.

Więcej o egzaminie TOEIC®

http://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Testy-i-Przygotowanie/Certyfikaty-jezykowe-TOEIC-R

cv2

Darmowy test poziomujący z języka angielskiego

Wejdź na tą stronę: www.testujangielski.pl i rozwiąż test, który pokaże jaki jest Twój poziom znajomości języka angielskiego. Test ten składa się z autentycznych zadań egzaminu TOEIC®. Jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym, w którym możesz zarejestrować się na oficjalny egzamin. Zapraszamy!

TOPP

TOEIC

Warto wiedzieć, że SML jest akredytowanym partnerem ETS Global – EPA ( ETS Preferred Associate).

EPA to partner ETS upoważniony do administracji testów ETS oraz sprzedaży produktów ETS na zasadzie ośrodka zamkniętego.

Ośrodki EPA przeprowadzają zamknięte sesje testów ‘paper-based’ czyli:

Więcej o akredytacji EPA: https://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Oferta-ETS/Szkoly-jezykowe/Akredytacja-EPA

Zasady przeprowadzania testów ETS w ramach sesji zamkniętych w naszej szkole:
https://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Testy-i-Przygotowanie/Testy-TOEIC-R/Sesje-testow-TOEIC-Program-Public-i-Institutional
Więcej o egzaminach ETS na stronach:

Standardowy kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych w ciągu roku szkolnego (od października do czerwca). Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, a każde spotkanie to 2 godziny lekcyjne (90 minut).CENNIK

Mimo że ceny kursów w SML są naprawdę rozsądne i bardzo konkurencyjne, proponujemy szereg rabatów, które w dodatku sumują się! Tak więc, mogą Państwo otrzymać nawet do 350 zł zniżki.

System rabatów

 • Ta decyzja popłaca!
  od 100 do 200 zł zniżki otrzymują osoby dokonujące jednorazowej wpłaty za cały kurs (w porównaniu z systemem 4 lub 9 rat).
 • Zapał do nauki naprawdę się opłaca!
  100 zł zniżki na drugi kurs dla osób, które uczęszczają na dwa kursy językowe jednocześnie.
 • Z rodziną lepiej i taniej!
  50 zł zniżki dla osób, które korzystają z kursów rodzinnie, na przykład mąż i żona, siostra i brat, czy babcia i wnuczek (zniżka przysługuje każdemu członkowi rodziny)

Powyższe rabaty nie dotyczą umów zawartych na podstawie podpisanej deklaracji.

Rodzaj kursu Ilość godzin Cena
wpłata jednorazowa
Cena
wpłata w 4 ratach
Cena
wpłata w 9 ratach
SML Młodzież, Dorośli (kurs egzaminacyjny) 120×45 minut 2899 zł 1 x 794 zł, 3 x 735 zł 1 x 379 zł, 8 x 340 zł

 

 

Harmonogram rat RATY
1 2 3 4 5 6 7 8 9
wrzesień -grudzień styczeń-czerwiec
Rodzaj płatności do końca
IX
do końca
X
do końca
XI
do końca
XII
do końca
I
do końca
II
do końca
III
do końca
IV
do końca
V
Jednorazowa wpłata całości
4 raty I rata II rata III rata IV rata
9 rat I rata II rata III rata IV rata V rata VI rata VII rata VIII rata IX rata

METODA KOMUNIKACYJNA (TRADYCYJNA)

Metoda komunikacyjna oznacza, że w czasie kursów największy nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności mówienia, ucząc języka w stu procentach użytecznego w kontaktach z cudzoziemcami. Nie oznacza to jednak, że pozostałe sprawności językowe, czyli czytanie, pisanie i słuchanie, są zaniedbywane. Stanowią one integralną część kursu, jako że i one mają charakter komunikacyjny. Na zajęciach wyjaśniane są także aspekty gramatyczne języka, ponieważ ich znajomość stanowi podstawę, na której budujemy umiejętność mówienia. Poprawność gramatyczna nie jest jednak najważniejsza. Konwersacje ćwiczone są od najwcześniejszych etapów nauki poprzez starannie opracowane ćwiczenia, takie jak: symulacje, odgrywanie ról, dyskusje oraz gry i zabawy językowe. Dzięki spontanicznej, pozbawionej stresu komunikacji, słuchacze przełamują barierę w posługiwaniu się językiem obcym.

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzone są w oparciu o najlepsze dostępne na rynku podręczniki uznanego wydawnictwa – PEARSON. Podręczniki te stworzone zostały przez ekspertów w sposób, który najefektywniej łączy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych z najnowszymi trendami w dziedzinie metodyki.

pce

 

Dodatkowo, kursy na wyższych poziomach zaawansowania i kursy Business English, przygotowujące do międzynarodowych egzaminów, wykorzystują najskuteczniejsze testy dydaktyczne, w pełni dostosowane do potrzeb kursu.

fiszoteka

Zachęcamy naszych słuchaczy do skorzystania z platformy internetowej www.fiszkoteka.pl, która pozwala na szybką i efektywną naukę słówek. Użytkownik może zakupić dostęp do wybranych Treści i Usług, które znajdują się w ofercie serwisu.

Dostęp do platformy poprzez strefę słuchacza na stronie szkoły SML.

 

więcej o tym jak działa fiszkoteka: https://fiszkoteka.pl/video

Detale kursu

 • Czas 50 godzin
 • Poziom Wszystkie poziomy
 • Język Angielski