Kursy i lekcje indywidualne – rosyjski

mm
Free
View cart
Kursy i lekcje indywidualne – rosyjski

Oprócz zajęć grupowych, Szkoła SML oferuje także zajęcia indywidualne dla tych słuchaczy, którym bardziej odpowiada indywidualna praca z lektorem. Zakres godzinowy tego rodzaju kursu, częstotliwość zajęć oraz ich terminy ustalane są indywidualnie, zgodnie z Państwa życzeniem.

Zajęcia indywidualne prowadzone są zarówno jako kursy ogólnojęzykowe czy konwersacje, jak i kursy egzaminacyjne.

Kursy ogólnojęzykowe pozwalają naszym słuchaczom przebyć drogę od zupełnego braku podstaw językowych do najwyższych poziomów zaawansowania. Kursy na poszczególnych poziomach zaplanowane są w taki sposób, że każdy kolejny rok nauki stanowi logiczną kontynuację poprzedniego.

Poziomy te określone zostały przez Radę Europy według następującej klasyfikacji:

  • A1 – poziom podstawowy
  • A2 – poziom niższy średnio zaawansowany
  • B1 – poziom średnio zaawansowany
  • B2 – poziom wyższy średnio zaawansowany
  • C1 – poziom zaawansowany
  • C2 – poziom biegłości językowej na poziomie native speakera

freu

Naszą ambicją jest połączenie skuteczności w doskonaleniu kompetencji językowych naszych słuchaczy z przyjemnością, jaką daje uczęszczanie na kurs prowadzony w sposób profesjonalny, nowoczesny i w przyjaznej, pozbawionej stresu atmosferze.

Zakres godzinowy tego rodzaju kursu, częstotliwość zajęć oraz ich terminy ustalane są indywidualnie, zgodnie z życzeniami naszych słuchaczy.

CENNIK zajęć indywidualnych:

zajęcia 45 minut:

– 1 osoba – 100 zł

– 2 osoby – po 69 zł od osoby

– 3 osoby – po 62 zł od osoby

– 4 osoby – po 56 zł od osoby

zajęcia 45 minut (kursy egzaminacyjne i specjalistyczne jak np. BE):

– 1 osoba – 110 zł

– 2 osoby – po 75 zł od osoby

– 3 osoby – po 69 zł od osoby

– 4 osoby – po 62 zł od osoby

zajęcia 60 minut:

– 1 osoba – 130 zł

– 2 osoby – po 87 zł od osoby

– 3 osoby – po 75 zł od osoby

– 4 osoby – po 69 zł od osoby

Zajęcia 60-minutowe (kursy egzaminacyjne i specjalistyczne np. BE):

– 1 osoba – 140 zł

– 2 osoby – po 92 zł od osoby

– 3 osoby – po 75 zł od osoby

– 4 osoby – po 69 zł od osoby

METODA KOMUNIKACYJNA (TRADYCYJNA)

Metoda komunikacyjna oznacza, że w czasie kursów największy nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności mówienia, ucząc języka w stu procentach użytecznego w kontaktach z cudzoziemcami. Nie oznacza to jednak, że pozostałe sprawności językowe, czyli czytanie, pisanie i słuchanie, są zaniedbywane. Stanowią one integralną część kursu, jako że i one mają charakter komunikacyjny. Na zajęciach wyjaśniane są także aspekty gramatyczne języka, ponieważ ich znajomość stanowi podstawę, na której budujemy umiejętność mówienia. Poprawność gramatyczna nie jest jednak najważniejsza. Konwersacje ćwiczone są od najwcześniejszych etapów nauki poprzez starannie opracowane ćwiczenia, takie jak: symulacje, odgrywanie ról, dyskusje oraz gry i zabawy językowe. Dzięki spontanicznej, pozbawionej stresu komunikacji, słuchacze przełamują barierę w posługiwaniu się językiem obcym.

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzone są w oparciu o najlepsze dostępne na rynku podręczniki uznanych wydawnictw. Podręczniki te stworzone zostały przez ekspertów w sposób, który najefektywniej łączy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych z najnowszymi trendami w dziedzinie metodyki.

fiszoteka

Zachęcamy naszych słuchaczy do skorzystania z platformy internetowej www.fiszkoteka.pl, która pozwala na szybką i efektywną naukę słówek. Użytkownik może zakupić dostęp do wybranych Treści i Usług, które znajdują się w ofercie serwisu.

Dostęp do platformy poprzez strefę słuchacza na stronie szkoły SML.

więcej o tym jak działa fiszkoteka: https://fiszkoteka.pl/video

Detale kursu

  • Czas 50 hours
  • Poziom Wszystkie poziomy
  • Język Angielski