Kursy i lekcje indywidualne – francuski

mm
Free
View cart
Kursy i lekcje indywidualne – francuski

fr

Oprócz zajęć grupowych, Szkoła SML oferuje także zajęcia indywidualne dla tych słuchaczy, którym bardziej odpowiada indywidualna praca z lektorem. Zakres godzinowy tego rodzaju kursu, częstotliwość zajęć oraz ich terminy ustalane są indywidualnie, zgodnie z Państwa życzeniem.

Zajęcia indywidualne prowadzone są zarówno jako kursy ogólnojęzykowe czy konwersacje, jak i kursy egzaminacyjne.

Kursy ogólnojęzykowe pozwalają naszym słuchaczom przebyć drogę od zupełnego braku podstaw językowych do najwyższych poziomów zaawansowania. Kursy na poszczególnych poziomach zaplanowane są w taki sposób, że każdy kolejny rok nauki stanowi logiczną kontynuację poprzedniego.

Poziomy te określone zostały przez Radę Europy według następującej klasyfikacji:

  • A1 – poziom podstawowy
  • A2 – poziom niższy średnio zaawansowany
  • B1 – poziom średnio zaawansowany
  • B2 – poziom wyższy średnio zaawansowany
  • C1 – poziom zaawansowany
  • C2 – poziom biegłości językowej na poziomie native speakera

freu

Naszą ambicją jest połączenie skuteczności w doskonaleniu kompetencji językowych naszych słuchaczy z przyjemnością, jaką daje uczęszczanie na kurs prowadzony w sposób profesjonalny, nowoczesny i w przyjaznej, pozbawionej stresu atmosferze.

Zakres godzinowy tego rodzaju kursu, częstotliwość zajęć oraz ich terminy ustalane są indywidualnie, zgodnie z życzeniami naszych słuchaczy.

CENNIK zajęć indywidualnych:

zajęcia 45 minut:

– 1 osoba – 80 zł

– 2 osoby – po 55 zł od osoby

– 3 osoby – po 50 zł od osoby

– 4 osoby – po 45 zł od osoby

zajęcia 45 minut (kursy egzaminacyjne i specjalistyczne jak np. BE):

– 1 osoba – 87 zł

– 2 osoby – po 60 zł od osoby

– 3 osoby – po 55 zł od osoby

– 4 osoby – po 50 zł od osoby

zajęcia 60 minut:

– 1 osoba – 105 zł

– 2 osoby – po 70 zł od osoby

– 3 osoby – po 60 zł od osoby

– 4 osoby – po 455 zł od osoby

METODA KOMUNIKACYJNA (TRADYCYJNA)

Metoda komunikacyjna oznacza, że w czasie kursów największy nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności mówienia, ucząc języka w stu procentach użytecznego w kontaktach z cudzoziemcami. Nie oznacza to jednak, że pozostałe sprawności językowe, czyli czytanie, pisanie i słuchanie, są zaniedbywane. Stanowią one integralną część kursu, jako że i one mają charakter komunikacyjny. Na zajęciach wyjaśniane są także aspekty gramatyczne języka, ponieważ ich znajomość stanowi podstawę, na której budujemy umiejętność mówienia. Poprawność gramatyczna nie jest jednak najważniejsza. Konwersacje ćwiczone są od najwcześniejszych etapów nauki poprzez starannie opracowane ćwiczenia, takie jak: symulacje, odgrywanie ról, dyskusje oraz gry i zabawy językowe. Dzięki spontanicznej, pozbawionej stresu komunikacji, słuchacze przełamują barierę w posługiwaniu się językiem obcym.

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzone są w oparciu o najlepsze dostępne na rynku podręczniki uznanego wydawnictwa – PEARSON. Podręczniki te stworzone zostały przez ekspertów w sposób, który najefektywniej łączy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych z najnowszymi trendami w dziedzinie metodyki.

pce

Dodatkowo, kursy na wyższych poziomach zaawansowania i kursy Business English, przygotowujące do międzynarodowych egzaminów, wykorzystują najskuteczniejsze testy dydaktyczne, w pełni dostosowane do potrzeb kursu.

fiszoteka

Uczestnicy kursów metodą komunikacyjną otrzymują bezpłatny dostęp do platformy internetowej www.fiszkoteka.pl, która pozwala na szybką i efektywną naukę słownictwa.

Dostęp do platformy poprzez strefę słuchacza na stronie szkoły SML.

 

 

więcej o tym jak działa fiszkoteka: https://fiszkoteka.pl/video

Detale kursu

  • Czas 50 hours
  • Poziom Wszystkie poziomy
  • Język Angielski