Kursy dla uczniów klas od 2 do 6 (8-12 lat) – niemiecki

mm
Free
View cart
Kursy dla uczniów klas od 2 do 6 (8-12 lat) – niemiecki

Kursy języka angielskiego dla dzieci szkolnych skierowane są do uczniów od klasy 1 do 6 szkoły podstawowej. Naszym celem jest połączenie skutecznej nauki z radością, jaką daje uczęszczanie na zajęcia ciekawe i urozmaicone. Ważne, by nasi uczniowie polubili język angielski i aby nauka kojarzyła im się z przyjemnością oraz systematycznością.

 

Na naukę języków nigdy nie jest za wcześnie. Zapewnienie dzieciom optymalnych warunków do przyswajania języka obcego w przyjaznej i pozbawionej stresu atmosferze zaowocuje motywacją do dalszej nauki w starszym wieku.

Roczny kurs (zajęcia od października do czerwca) obejmuje 120 jednostek lekcyjnych, po 30 minut każda. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, a każde spotkane to 2 jednostki, czyli w sumie 60 minut.CENNIK

Mimo że ceny kursów w SML są naprawdę rozsądne i bardzo konkurencyjne, proponujemy szereg rabatów, które w dodatku sumują się! Tak więc, mogą Państwo otrzymać nawet do 350 zł zniżki.

System rabatów

 • Ta decyzja opłaca!
  od 100 do 200 zł zniżki otrzymują osoby dokonujące jednorazowej wpłaty za cały kurs (w porównaniu z systemem 4 lub 9 rat).
 • Zapał do nauki naprawdę się opłaca!
  100 zł zniżki na drugi kurs dla osób, które uczęszczają na dwa kursy językowe jednocześnie.
 • Z rodziną lepiej i taniej!
  50 zł zniżki dla osób, które korzystają z kursów rodzinnie, na przykład mąż i żona, siostra i brat, czy babcia i wnuczek (zniżka przysługuje każdemu członkowi rodziny)

Powyższe rabaty nie dotyczą umów zawartych na podstawie podpisanej deklaracji.
 

Rodzaj kursu Ilość godzin Cena
wpłata jednorazowa
Cena
wpłata w 4 ratach
Cena
wpłata w 9 ratach
SML Junior (8-12 lat) 60×60 minut 2399 zł 1 x 699 zł, 3 x 600 zł 1 x 319 zł, 8 x 285 zł

W cenie kursu słuchacz otrzymuje roczny dostęp do SQULI (miesięczny koszt ….)

 

Harmonogram rat RATY
1 2 3 4 5 6 7 8 9
wrzesień -grudzień styczeń-czerwiec
Rodzaj płatności do końca
IX
do końca
X
do końca
XI
do końca
XII
do końca
I
do końca
II
do końca
III
do końca
IV
do końca
V
Jednorazowa wpłata całości
4 raty I rata II rata III rata IV rata
9 rat I rata II rata III rata IV rata V rata VI rata VII rata VIII rata IX rata

Zajęcia  prowadzone są w oparciu o materiały uznanych wydawnictw spełniają wymogi nowej podstawy programowej dla polskich szkół.

Dzięki bogactwu materiałów i zróżnicowaniu zadań, zajęcia nigdy nie są nudne. Gry komunikacyjne, łamigłówki, piosenki, rysunki i quizy powodują, że nauka staje się przyjemnością. Wszystkie lekcje stymulują rozwój sprawności słuchania, czytania, pisania i przede wszystkim mówienia, a jednocześnie skłaniają do powtarzania gramatyki i słownictwa. Postępy naszych juniorów są kontrolowane i oceniane dzięki systematycznym testom i sprawdzianom.

 

Detale kursu

 • Czas 50 hours
 • Poziom Wszystkie poziomy
 • Język Angielski