Kursy dla uczniów klas od 2 do 6 (8-12 lat) – angielski

mm
Free
View cart
Kursy dla uczniów klas od 2 do 6 (8-12 lat) – angielski

angKursy języka angielskiego dla dzieci szkolnych skierowane są do uczniów od klasy 2 do 6szkoły podstawowej. Dzieci z klas pierwszych uczą się angielskiego na innych kursach. Są to kursy prowadzone metodą Teddy Eddie (2-7 lat). Naszym celem jest połączenie skutecznej nauki z radością, jaką daje uczęszczanie na zajęcia ciekawe i urozmaicone. Ważne, by nasi uczniowie polubili język angielski i aby nauka kojarzyła im się z przyjemnością oraz systematycznością.

Na naukę języków nigdy nie jest za wcześnie. Zapewnienie dzieciom optymalnych warunków do przyswajania języka obcego w przyjaznej i pozbawionej stresu atmosferze zaowocuje motywacją do dalszej nauki w starszym wieku. Ponadto, wysiłek włożony w naukę nawet we wczesnym wieku może zaowocować uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu znajomości języka angielskiego. Zdobycie takiego certyfikatu wzmocni wiarę dzieci we własne możliwości i umiejętności, da poczucie sukcesu i będzie wymiernym sprawdzianem wiedzy zdobytej w trakcie kursu. Dzieci w wieku powyżej 10  lat mogą przystąpić do egzaminów TOEFL Primary na 2 poziomach zaawansowania.

Więcej o egzaminie TOEFL Primary:  http://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Testy-i-Przygotowanie/Certyfikaty-TOEFL-R/TOEFL-R-Primary

Roczny kurs (zajęcia od października do czerwca) obejmuje 120 jednostek lekcyjnych, po 30 minut każda. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, a każde spotkane to 2 jednostki, czyli w sumie 60 minut.

CENNIK

Mimo że ceny kursów w SML są naprawdę rozsądne i bardzo konkurencyjne, proponujemy szereg rabatów, które w dodatku sumują się! Tak więc, mogą Państwo otrzymać nawet do 350 zł zniżki.

System rabatów

 • Ta decyzja opłaca!
  od 100 do 200 zł zniżki otrzymują osoby dokonujące jednorazowej wpłaty za cały kurs (w porównaniu z systemem 4 lub 9 rat).
 • Zapał do nauki naprawdę się opłaca!
  100 zł zniżki na drugi kurs dla osób, które uczęszczają na dwa kursy językowe jednocześnie.
 • Z rodziną lepiej i taniej!
  50 zł zniżki dla osób, które korzystają z kursów rodzinnie, na przykład mąż i żona, siostra i brat, czy babcia i wnuczek (zniżka przysługuje każdemu członkowi rodziny)

Powyższe rabaty nie dotyczą umów zawartych na podstawie podpisanej deklaracji.
 

Rodzaj kursu Ilość godzin Cena
wpłata jednorazowa
Cena
wpłata w 4 ratach
Cena
wpłata w 9 ratach
SML Junior (8-12 lat) 60×60 minut 2399 zł 1 x 699 zł, 3 x 600 zł 1 x 319 zł, 8 x 285 zł

 

Harmonogram rat RATY
1 2 3 4 5 6 7 8 9
wrzesień -grudzień styczeń-czerwiec
Rodzaj płatności do końca
IX
do końca
X
do końca
XI
do końca
XII
do końca
I
do końca
II
do końca
III
do końca
IV
do końca
V
Jednorazowa wpłata całości
4 raty I rata II rata III rata IV rata
9 rat I rata II rata III rata IV rata V rata VI rata VII rata VIII rata IX rata

Zajęcia  prowadzone są w oparciu o materiały Wydawnictwa PEARSON: kursy te spełniają wymogi nowej podstawy programowej dla polskich szkół.

Dzięki bogactwu materiałów i zróżnicowaniu zadań, zajęcia nigdy nie są nudne. Gry komunikacyjne, łamigłówki, piosenki, rysunki i quizy powodują, że nauka staje się przyjemnością. Wszystkie lekcje stymulują rozwój sprawności słuchania, czytania, pisania i przede wszystkim mówienia, a jednocześnie skłaniają do powtarzania gramatyki i słownictwa. Postępy naszych juniorów są kontrolowane i oceniane dzięki systematycznym testom i sprawdzianom.

 

pce

 

Dzięki wykorzystaniu na zajęciach tablic interaktywnych ze specjalnym oprogramowaniem zintegrowanym z podręcznikiem, zajęcia są naprawdę interesujące. Interaktywne ćwiczenia rozwiązywane na tablicy multimedialnej angażują nawet największych rozrabiaków, filmy odtwarzane na tablicy zamieniają klasę w małą salę kinową, interaktywne karty obrazkowe wraz z nagraniem prezentowanych słów ułatwiają wprowadzanie i powtarzanie materiału.

Zobacz na czym polega mądra cyfryzacja w szkole (pod to hasło proszę podczepić link: http://www.digital.pearson.pl/rozwiazania-cyfrowe-pearson-dla-anglistow.html )

Gwarantujemy ambitny program nauczania i postępy w angielskim. Wiemy, że w przypadku dzieci łączenie zabawy z nauką daje najlepsze efekty, dlatego rekomendujemy wszystkim rodzicom dla ich dzieci Squla.pl jako dodatkowe wsparcie do naszego kursu.

squlaSqula to platforma edukacyjna dla dzieci, która pozwala im uczyć się poprzez zabawę. Dzięki nowatorskiej formule Squli dzieci lubią się uczyć i więcej się uczą ( w tym języka angielskiego), a zatem osiągają lepsze wyniki. Squla to gwarantowana zabawa i postępy w szkole!

 

 

squla2

 • Squla to nauka poprzez interaktywne gry, zabawy i filmy edukacyjne
 • Wszystkie przedmioty szkolne, w tym nauka języka angielskiego na najwyższym poziomie
 • Prawie 40 000 pytań oraz quizów dla dzieci od 3 do 12 lat
 • Idealna metoda powtarzania materiału szkolnego w domu
 • Squla przygotowuje Twoje dziecko do kluczowych egzaminów, w tym do sprawdzianu 6-klasisty!

Detale kursu

 • Czas 50 hours
 • Poziom Wszystkie poziomy
 • Język Angielski