Kursy dla uczniów 7 i 8 klasy (13-14 lat) – angielski

mm
Free
View cart
Kursy dla uczniów 7 i 8 klasy (13-14 lat) – angielski

angKursy dla uczniów w wieku 13-15 lat prowadzone są zgodnie z ministerialnym programem nauczania. Jest to okazja, by odświeżyć i ugruntować wiedzę, lecz także rozwijać umiejętności komunikacyjne, czyli sprawność mówienia. Konwersacje odbywają się na każdych zajęciach poprzez starannie opracowane ćwiczenia, takie jak: symulacje, odgrywanie ról, dyskusje oraz gry i zabawy językowe. Dzięki spontanicznej, pozbawionej stresu komunikacji, słuchacze przełamują barierę w posługiwaniu się językiem obcym.

Wysiłek włożony w naukę może zaowocować uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu znajomości języka angielskiego TOEFL Junior. Zdobycie takiego certyfikatu wzmocni wiarę młodzieży we własne możliwości i umiejętności, da poczucie sukcesu i będzie wymiernym sprawdzianem wiedzy zdobytej w trakcie kursu. Ponadto, egzamin wzmacnia motywację do nauki i pokazuje jakie zagadnienia wymagają dodatkowej pracy. Nasi słuchacze w wieku 13-14 lat mogą przystąpić do egzaminu TOEFL Junior w siedzibie naszej szkoły tuż po zakończeniu kursu.

Więcej o egzaminie TOEFL Junior: http://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Testy-i-Przygotowanie/Certyfikaty-TOEFL-R/TOEFL-Junior-R

Roczny kurs (zajęcia od października do czerwca) obejmuje 60 jednostek lekcyjnych, po 75 minut każda. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, a każde spotkane to 75 minut.

CENNIK

Mimo że ceny kursów w SML są naprawdę rozsądne i bardzo konkurencyjne, proponujemy szereg rabatów, które w dodatku sumują się! Tak więc, mogą Państwo otrzymać nawet do 510 zł zniżki.

System rabatów

 • Ta decyzja popłaca!
  od 280 do 360 zł zniżki otrzymują osoby dokonujące jednorazowej wpłaty za cały kurs (w porównaniu z systemem 4 rat).
 • Zapał do nauki naprawdę się opłaca!
  100 zł zniżki na drugi kurs dla osób, które uczęszczają na dwa kursy językowe jednocześnie.
 • Z rodziną lepiej i taniej!
  50 zł zniżki dla osób, które korzystają z kursów rodzinnie, na przykład mąż i żona, siostra i brat, czy babcia i wnuczek (zniżka przysługuje każdemu członkowi rodziny)

Powyższe rabaty nie dotyczą umów zawartych na podstawie podpisanej deklaracji.

 

Rodzaj kursu Ilość godzin Cena
wpłata jednorazowa
Cena
wpłata w 4 ratach
Cena
wpłata w 9 ratach
SML Junior (13-14 lat) 60×75 minut 2599 zł 1 x 704 zł, 3 x 665 zł 1 x 319 zł, 8 x 310 zł

 

 

Harmonogram rat RATY
1 2 3 4 5 6 7 8 9
wrzesień -grudzień styczeń-czerwiec
Rodzaj płatności do końca
IX
do końca
X
do końca
XI
do końca
XII
do końca
I
do końca
II
do końca
III
do końca
IV
do końca
V
Jednorazowa wpłata całości
4 raty I rata II rata III rata IV rata
9 rat I rata II rata III rata IV rata V rata VI rata VII rata VIII rata IX rata

Zajęcia dla gimnazjalistów prowadzone są na trzech poziomach zaawansowania, na bazie materiałów Wydawnictwa PEARSON. Zawartość podręczników jest w pełni zgodna z nową podstawą programową. Kursy zawierają tematy bliskie nastolatkom i zbiory wciągających zadań, które angażują i motywują do skutecznej nauki. Czy zajęcia mogą być jeszcze ciekawsze? Tak, dzięki wykorzystaniu tablic interaktywnych ze specjalnym oprogramowaniem stworzonym na bazie podręczników. To, co dodatkowo zachęci uczniów do pracy w domu to CD-ROM, zawierający interaktywne zadania o aktualnej tematyce młodzieżowej.

pce

 

Zobacz na czym polega mądra cyfryzacja w szkole (pod to hasło proszę podczepić link: http://www.digital.pearson.pl/rozwiazania-cyfrowe-pearson-dla-anglistow.html )

Detale kursu

 • Czas 50 hours
 • Poziom Wszystkie poziomy
 • Język Angielski