Kursy dla dzieci 2-7 lat – angielski Teddy Eddie

mm
Free
View cart
Kursy dla dzieci 2-7 lat – angielski Teddy Eddie

Miło nam przedstawić naszego Misia, który zwie się Teddy Eddie. Miś jest dość psotny i sypia w śmierdzącej skarpecie, a mimo to zachęca setki dzieci do nauki angielskiego. TEDDY EDDIE to ambitna metoda nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

5000 – to zasób słów, jakim posługuje się dorosły Amerykanin.

Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki.

 • Teddy Eddie sprawia, że dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników.
 • Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod.
 • Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w języku obcym, co poprawia jego zdolności kojarzenia.

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe.

Zapraszamy także do obejrzenia filmu o metodzie:

Oficjalna strona metody: https://edubears.pl/teddy-eddie/

Kursy z wykorzystaniem metody Teddy Eddie odbywają się dwa razy w tygodniu po 25 minut (dzieci 2-3 letnie), po 35 minut (dzieci 4-5 letnie) lub 45 minut (zerówka i 1 klasa).

CENNIK

Mimo że ceny kursów w SML są naprawdę rozsądne i bardzo konkurencyjne, proponujemy szereg rabatów, które w dodatku sumują się! Tak więc, mogą Państwo otrzymać nawet do 350 zł zniżki.

System rabatów

 • Ta decyzja opłaca!
  od 100 do 200 zł zniżki otrzymują osoby dokonujące jednorazowej wpłaty za cały kurs (w porównaniu z systemem 4 lub 9 rat).
 • Zapał do nauki naprawdę się opłaca!
  100 zł zniżki na drugi kurs dla osób, które uczęszczają na dwa kursy językowe jednocześnie.
 • Z rodziną lepiej i taniej!
  50 zł zniżki dla osób, które korzystają z kursów rodzinnie, na przykład mąż i żona, siostra i brat, czy babcia i wnuczek (zniżka przysługuje każdemu członkowi rodziny)

Powyższe rabaty nie dotyczą umów zawartych na podstawie podpisanej deklaracji.

Rodzaj kursu Ilość godzin Cena
wpłata jednorazowa
Cena
wpłata w 4 ratach
Cena
wpłata w 9 ratach
SML Kids – Teddy Eddie ( 2-3 lat) 30×40 minut 1599 zł 1 x 499 zł, 3 x 400 zł 1 x 279 zł, 8 x 190 zł
SML Kids – Teddy Eddie ( 4-5 lat) 60×35 minut 1699 zł 1 × 539 zł, 3 × 420 zł 1 x 299 zł, 8 x 200 zł
SML Kids – Teddy Eddie ( 6-7 lat) 60×45 minut 1799 zł 1 × 549 zł, 3 × 450 zł 1 x 319 zł, 8 x 210 zł

Uwaga: w cenę kursu nie jest wliczony zestaw ucznia. Koszt zestawu (w zależności od poziomu) to od 245 zł do 255,00 zł.

 

Harmonogram rat RATY
1 2 3 4 5 6 7 8 9
wrzesień -grudzień styczeń-czerwiec
Rodzaj płatności do końca
IX
do końca
X
do końca
XI
do końca
XII
do końca
I
do końca
II
do końca
III
do końca
IV
do końca
V
Jednorazowa wpłata całości
4 raty I rata II rata III rata IV rata
9 rat I rata II rata III rata IV rata V rata VI rata VII rata VIII rata IX rata

Oficjalna strona metody: www.teddyeddie.pl

 

Metoda Teddy Eddie otrzymała nominację do międzynarodowej nagrody „The ELTons” przyznawanej przez British Council.

teplytateEltonstepakiet

POZIOMY KURSÓW TEDDY EDDIE

poziomy

MATERIAŁY:

Każdy uczeń pracuje na bogatym zestawie materiałów do użycia na lekcjach i w domu, które należy samodzielnie dokupić przy zapisie na kurs, a ich koszt to 195 zł:

1. Teddy Eddie Mini
mini

2. Teddy Eddie Play
play

3. Teddy Eddie Standard
standard

4. Teddy Eddie ABC
abc

5. Teddy Eddie School
school

 

Teddy Eddie w domu i deDOMO

Dzieci uzyskują lepsze rezultaty, jeżeli mają kontakt z językiem również w domu.
te1te2W skład zestawu ucznia wchodzą płyty z nagraniami (zarówno CD jak i DVD), z których dziecko powinno regularnie korzystać w domu. Wystarczy, że rodzic naciśnie guzik 'PLAY’ i powtórki językowe gotowe! Efekty daje nawet samo bierne słuchanie płyty kilka razy w tygodniu. Dziecko w tym czasie może bawić się lub zajmować innymi czynnościami (na przykład rysować).
Komponenty Programu dają wiele innych możliwości zabaw edukacyjnych w domu. W ‘Poradniku dla rodziców’ znajdują się wszystkie teksty z kursu (opowiadania, piosenki, wierszyki) oraz słownictwo z każdego rozdziału wraz z polskim tłumaczeniem.

Jeżeli rodzic ma ochotę, może skorzystać z naszych pomysłów na użycie podręcznika, płyt oraz mini-zestawu z obrazkami do zabaw z dzieckiem. Wiemy z doświadczenia, że każdy przejaw zaangażowania rodzica w naukę dziecka ma ogromny pozytywny wpływ na wyniki nauczania. Lektorzy oraz nasi metodycy chętnie pomogą w tym procesie, udzielą wsparcia i odpowiednich sugestii.

Dodatkowo zestaw kursanta został wyposażony w materiały metody deDOMO. Jest to metoda proponująca super zabawę edukacyjną rodzicom i ich dzieciom z wykorzystaniem języka angielskiego. W zestawie znajduje się płyta z e-bookami „Przewodnika metodycznego” i „Przewodnika językowego” metody oraz zestaw nagrań. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku o metodzie, a także do odwiedzenia strony www.dedomo.pl

 

EWALUACJA WYNIKÓW NAUCZANIA

Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku klasy. Dlatego ważne i celowe jest obserwowanie reakcji, zachowań i postępów dziecka oraz dzielenie się tymi spostrzeżeniami z lektorem.

Weryfikowanie postępów językowych dziecka bywa rzeczą niełatwą dla rodzica, ale i czasami dla lektora. Dzieje się tak dlatego, że bardzo często zachowanie dziecka czy demonstrowanie nabytych umiejętności znacznie różni się na zajęciach i w domu. Zdarza się, że w klasie uczeń euforycznie bierze udział w zajęciach, wszystko rozumie, śpiewa piosenki i gra w gry, natomiast w domu nie potrafi lub nie chce niczym się pochwalić. Czasami zdarza się odwrotnie: w domu dziecko jest aktywne, opowiada rodzicom bajki, gra z nimi w gry, śpiewa piosenki, a na lekcji jest ciche, bardziej nieśmiałe i prawie się nie odzywa. Dlatego zachęcamy do częstego kontaktu z lektorem, wzajemnej wymiany informacji i współpracy.
Informacje na temat podstawowych umiejętności i wiedzy, którą dziecko będzie nabywać w trakcie kursu zostały zawarte w „Poradniku dla rodziców”.

Minimum programowe jest takie samo dla wszystkich uczniów. Często jednak postępy dzieci są znacznie większe. Czy i kiedy tak się dzieje, zależy od wielu czynników: frekwencji, wieku dziecka, ilości lat nauki, osłuchania w domu, indywidualnych predyspozycji i charakteru.
Pod koniec każdego semestru lektor przygotowuje szczegółowy RAPORT O POSTĘPACH DZIECKA, w którym brane są pod uwagę:

 • stopień opanowania słownictwa
 • stopień zgłębienia przerabianych tekstów
 • umiejętność reagowania na polecenia i odpowiadania na pytania,
 • udział w grach i zabawach.

FRAGMENTY PROGRAMU

historyjka dla 2-3 latków: EDDIE AND THE LADYBIRD

historyjka dla starszych przedszkolaków: MEAK AND HIS SPACE CAR

 

przykładowe strony z książki ucznia:

teok2 teok1

teok4 teok3

Detale kursu

 • Czas 50 hours
 • Poziom Wszystkie poziomy
 • Język Angielski