Kursy dla dorosłych i młodzieży – francuski

mm
Free
View cart
Kursy dla dorosłych i młodzieży – francuski

frKursy ogólnojęzykowe pozwalają naszym słuchaczom przebyć drogę od zupełnego braku podstaw językowych do najwyższych poziomów zaawansowania. Kursy na poszczególnych poziomach zaplanowane są w taki sposób, że każdy kolejny rok nauki stanowi logiczną kontynuację poprzedniego.

Poziomy te określone zostały przez Radę Europy według następującej klasyfikacji:

 • A1 – poziom podstawowy
 • A2 – poziom niższy średnio zaawansowany
 • B1 – poziom średnio zaawansowany
 • B2 – poziom wyższy średnio zaawansowany
 • C1 – poziom zaawansowany
 • C2 – poziom biegłości językowej na poziomie native speakera

freu

Naszą ambicją jest połączenie skuteczności w doskonaleniu kompetencji językowych naszych słuchaczy z przyjemnością, jaką daje uczęszczanie na kurs prowadzony w sposób profesjonalny, nowoczesny i w przyjaznej, pozbawionej stresu atmosferze.

Roczny kurs (zajęcia od października do czerwca) obejmuje 120 jednostek lekcyjnych, po 45 minut każda. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, a każde spotkane to 2 jednostki, czyli w sumie 90 minut.CENNIK

Mimo że ceny kursów w SML są naprawdę rozsądne i bardzo konkurencyjne, proponujemy szereg rabatów, które w dodatku sumują się! Tak więc, mogą Państwo otrzymać nawet do 510 zł zniżki.

System rabatów

 • Ta decyzja popłaca!
  od 280 do 360 zł zniżki otrzymują osoby dokonujące jednorazowej wpłaty za cały kurs (w porównaniu z systemem 9 rat).
 • Zapał do nauki naprawdę się opłaca!
  100 zł zniżki na drugi kurs dla osób, które uczęszczają na dwa kursy językowe jednocześnie.
 • Z rodziną lepiej i taniej!
  50 zł zniżki dla osób, które korzystają z kursów rodzinnie, na przykład mąż i żona, siostra i brat, czy babcia i wnuczek (zniżka przysługuje każdemu członkowi rodziny)

Powyższe rabaty nie dotyczą umów zawartych na podstawie podpisanej deklaracji.

 

Rodzaj kursu Ilość godzin Cena
wpłata jednorazowa
Cena
wpłata w 4 ratach
Cena
wpłata w 9 ratach
SML Młodzież, Dorośli (kurs standardowy) 120×45 minut 1999 zł 1 x 600 zł, 3 x 550 zł 1 x 320 zł, 8 x 255 zł

 

 

Harmonogram rat RATY
1 2 3 4 5 6 7 8 9
wrzesień -grudzień styczeń-czerwiec
Rodzaj płatności do końca
IX
do końca
X
do końca
XI
do końca
XII
do końca
I
do końca
II
do końca
III
do końca
IV
do końca
V
Jednorazowa wpłata całości
4 raty I rata II rata III rata IV rata
9 rat I rata II rata III rata IV rata V rata VI rata VII rata VIII rata IX rata

METODA KOMUNIKACYJNA (TRADYCYJNA)

Metoda komunikacyjna oznacza, że w czasie kursów największy nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności mówienia, ucząc języka w stu procentach użytecznego w kontaktach z cudzoziemcami. Nie oznacza to jednak, że pozostałe sprawności językowe, czyli czytanie, pisanie i słuchanie, są zaniedbywane. Stanowią one integralną część kursu, jako że i one mają charakter komunikacyjny. Na zajęciach wyjaśniane są także aspekty gramatyczne języka, ponieważ ich znajomość stanowi podstawę, na której budujemy umiejętność mówienia. Poprawność gramatyczna nie jest jednak najważniejsza. Konwersacje ćwiczone są od najwcześniejszych etapów nauki poprzez starannie opracowane ćwiczenia, takie jak: symulacje, odgrywanie ról, dyskusje oraz gry i zabawy językowe. Dzięki spontanicznej, pozbawionej stresu komunikacji, słuchacze przełamują barierę w posługiwaniu się językiem obcym.

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzone są w oparciu o najlepsze dostępne na rynku podręczniki uznanego wydawnictwa – PEARSON. Podręczniki te stworzone zostały przez ekspertów w sposób, który najefektywniej łączy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych z najnowszymi trendami w dziedzinie metodyki.

 pce

Dodatkowo, kursy na wyższych poziomach zaawansowania i kursy Business English, przygotowujące do międzynarodowych egzaminów, wykorzystują najskuteczniejsze testy dydaktyczne, w pełni dostosowane do potrzeb kursu.

fiszoteka

Uczestnicy kursów metodą komunikacyjną otrzymują bezpłatny dostęp do platformy internetowej www.fiszkoteka.pl, która pozwala na szybką i efektywną naukę słownictwa.

Dostęp do platformy poprzez strefę słuchacza na stronie szkoły SML.

 

 

więcej o tym jak działa fiszkoteka: https://fiszkoteka.pl/video

Detale kursu

 • Czas 50 hours
 • Poziom Wszystkie poziomy
 • Język Angielski