Kurs języka biznesu – Business English

mm
Free
View cart
Kurs języka biznesu – Business English

angOd lat nasza szkoła prowadzi kursy Business English, czyli języka angielskiego niezbędnego w środowisku pracy. Są to kursy dedykowane osobom, które używają angielskiego w pracy, a także studentom, którzy pragną podnieść swą atrakcyjność w oczach przyszłych pracodawców, krajowych czy zagranicznych.Kursy tego rodzaju opierają się głównie na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i systematycznym rozszerzaniu słownictwa potrzebnego w sytuacjach zawodowych. Jeśli pragną Państwo poznać zasady prowadzenia korespondencji biznesowej w języku angielskim, nabyć umiejętność czytania fachowych publikacji, czy też udoskonalić sztukę prezentacji i negocjacji, SML dysponuje odpowiednimi materiałami i przeszkoloną kadrą, która pomoże zrealizować te potrzeby. Przyswajanie języka oparte na nieustannej praktyce i korzystaniu z interesujących materiałów czerpanych „z życia” jest pożyteczne i przyjemne.

MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT

Osoby, które po zakończeniu kursu chciałyby zdobyć międzynarodowy certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności, mogą przystąpić do egzaminu TOEIC®  – Test of English for International Communication, gdyż kurs biznesowy jest ukierunkowany na przygotowanie do tego egzaminu.

Szkoła SML jest ośrodkiem egzaminacyjnym ETS, więc egzamin ten można zdawać na miejscu w dowolnie wybranym terminie. Egzamin TOEIC®  jest światowym standardem pomiaru znajomości języka angielskiego w środowisku pracy (tzw. „office survival English”). Od ponad 30 lat firmy, agencje rządowe i instytucje edukacyjne wykorzystują ten egzamin do obiektywnej oceny kompetencji językowych. Rocznie do egzaminu przystępuje ponad 7 milionów kandydatów, co czyni TOEIC® najczęściej zdawanym egzaminem językowym na świecie.

Więcej o egzaminie TOEIC  http://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Testy-i-Przygotowanie/Certyfikaty-jezykowe-TOEIC-R

cv2

Darmowy test poziomujący z języka angielskiego

Wejdź na tą stronę: www.testujangielski.pl i rozwiąż test, który pokaże jaki jest Twój poziom znajomości języka angielskiego. Test ten składa się z autentycznych zadań egzaminu TOEIC®. Jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym, w którym możesz zarejestrować się na oficjalny egzamin. Zapraszamy!

TOPP
Więcej o egzaminach ETS na stronach:

Standardowy kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych w ciągu roku szkolnego (od października do czerwca). Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, a każde spotkanie to 2 godziny lekcyjne (90 minut).CENNIK

Mimo że ceny kursów w SML są naprawdę rozsądne i bardzo konkurencyjne, proponujemy szereg rabatów, które w dodatku sumują się! Tak więc, mogą Państwo otrzymać nawet do 350 zł zniżki.

System rabatów

 • Ta decyzja opłaca!
  od 100 do 200 zł zniżki otrzymują osoby dokonujące jednorazowej wpłaty za cały kurs (w porównaniu z systemem 4 lub 9 rat).
 • Zapał do nauki naprawdę się opłaca!
  100 zł zniżki na drugi kurs dla osób, które uczęszczają na dwa kursy językowe jednocześnie.
 • Z rodziną lepiej i taniej!
  50 zł zniżki dla osób, które korzystają z kursów rodzinnie, na przykład mąż i żona, siostra i brat, czy babcia i wnuczek (zniżka przysługuje każdemu członkowi rodziny)

Powyższe rabaty nie dotyczą umów zawartych na podstawie podpisanej deklaracji.

 

Rodzaj kursu Ilość godzin Cena
wpłata jednorazowa
Cena
wpłata w 4 ratach
Cena
wpłata w 9 ratach
SML Biznes 120×45 minut 2899 zł 1 x 794 zł, 3 x 735 zł 1 x 379 zł, 8 x 340 zł

 

 

Harmonogram rat RATY
1 2 3 4 5 6 7 8 9
wrzesień -grudzień styczeń-czerwiec
Rodzaj płatności do końca
IX
do końca
X
do końca
XI
do końca
XII
do końca
I
do końca
II
do końca
III
do końca
IV
do końca
V
Jednorazowa wpłata całości
4 raty I rata II rata III rata IV rata
9 rat I rata II rata III rata IV rata V rata VI rata VII rata VIII rata IX rata

Kursy Business English prowadzone są w oparciu o najlepsze dostępne na rynku podręczniki znanego wydawnictwa PEARSON: Market Leader na pięciu poziomach zaawansowania. Podręczniki te stworzone zostały we współpracy z magazynem Financial Times, tak aby zagwarantować słuchaczom dostęp do autentycznych materiałów i przenieść ich do prawdziwego świata międzynarodowego biznesu. Rozdziały podręcznika zbudowane zostały wokół konkretnych tematów (np. marketing, job satisfaction, recruitment), dając możliwość poszerzania specjalistycznego słownictwa. Najważniejsze jednak jest bogactwo ćwiczeń komunikacyjnych (symulacje, dyskusje, wymiana informacji) i to, że na każdych zajęciach słuchacze mają okazję dzielić się ze sobą własnymi doświadczeniami i opiniami, co podnosi ich zaangażowanie i przyjemność czerpaną z nauki.

Kurs Market Leader wyposażony został w płyty CD, DVD oraz CD-ROM, czyli materiały audiowizualne, których nie może zabraknąć w nowoczesnej szkole.

 

pce

 

Dodatkowo, kursy Business English, przygotowujące do międzynarodowych egzaminów kompetencji językowych, wykorzystują najskuteczniejsze, popularne na całym świecie testy dydaktyczne.

fiszoteka

Zachęcamy naszych słuchaczy do skorzystania z platformy internetowej www.fiszkoteka.pl, która pozwala na szybką i efektywną naukę słówek. Użytkownik może zakupić dostęp do wybranych Treści i Usług, które znajdują się w ofercie serwisu.

Dostęp do platformy poprzez strefę słuchacza na stronie szkoły SML.

 

więcej o tym jak działa fiszkoteka: https://fiszkoteka.pl/video

Detale kursu

 • Czas 50 hours
 • Poziom Wszystkie poziomy
 • Język Angielski